Samliku laagrikeskuse rajamine

Toeta Samliku laagrikeskuse rajamist, tehes annetuse siin lehel, tehes ülekande Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liidu pangaarvetele (vt siit) või kohalikus koguduses, lisades kindlasti ka märksõna "Samliku". 

Samlikust

Pikki aastaid on Seitsmenda Päeva Adventistid Eestis otsinud kohta, mis võiks olla üle-eestiliseks laagripaigaks nii tööharudele, kui kogudustele. 2016. aastal otsustas liidu nõukogu osta Pärnu jõe ääres, Kurgja lähedal, Samliku külas vana teemeistrikoha, mis ehitati nõukogude ajal ümber TREVi puhkemajaks.

Nüüd on olemas ligi 2,5 hektarit maad looduskaunis kohas, Pärnu jõe ääres koos hoonega ning selle paremaks kasutuselevõtuks on plaan tegutseda etappide kaupa.

Liidu nõukogu otsustas 2019. aasta aastakoosolekul Samlikule hügieeniploki rajamise, et laagreid ja kokkutulekuid oleks võimalik korraldada ka edaspidi. 2020. aasta aprilli koosolekul anti heakskiit ka võimaliku eraldiseisva saunamaja ja tiigi rajamiseks, kuid seda ainult juhul, kui leidub annetajaid, kelle rahalise toega saaksid need asjad tehtud.

Seega kutsume Sind üles toetama töid Samliku laagrikeskuses, et:

1) rajada olemasoleva ehitusloa alusel hügieeniplokk koos biopuhastiga;

2) võimalusel rajada eraldiseisev, jõelähedane saunamaja koos duššide ja WC-dega;

3) võimalusel rajada tiik suplemiseks peamiselt lastele ja silmailuks kõigile;

4) kõpitseda olemasolevat maja;

5) soetada murutraktor jms tehnikat ala hoolduseks.

6) jpm

Jätkuvalt on olemas ehitusluba olemasoleva hoone ümberehituseks ja laiendamiseks, selliselt, et majas on ~50 magamiskohta aastaringseks kasutamiseks, kaks saali (~100 m2 ja ~30m2), köök, WC-d ja dušikabiinid, samuti saun. Sellised ümberehitused loovad võimalused laagrite (rajaleidjate laager, poiste ja tüdrukute laager, noortelaager) korraldamiseks (pesemisvõimalused ja WC-d), samuti erinevate väiksemate koosolekute, õppepäevade ja nädalavahetuse ürituste läbiviimiseks.

Toeta siin: 

Pangaülekandega või püsikorraldusega:

Makse saaja: Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit
SEB: EE151010152001624006
Swedbank: EE872200221014526854

Anneta kaardimaksega

Kohalikus adventkoguduses sularahas, märkides märgusõna "Samliku".

Pangalingiga

Pangalingi makse

Samliku toetuseks
                    €