Toeta adventistide kogudust

Tee püsiannetus pangakaardiga

Kuidas seda teha? 

-> Vajuta siia.

-> Vali igakuine annetuse summa 5,10,20 või 50€

-> Lisa oma nimi ja e-maili aadress - sinna saadetakse sinu tehingu kinnitused.

-> Lisa oma isikukood - Isikukoodi olemasolul deklareerime sinu tehtud annetused maksuametile ning nii saad rakendada annetuste tulumaksuvabastust.

-> Lisa annetuse eesmärk (näiteks Kompassi kogudusele, Liidu ehitusfond, Liidu misjonifond, Hingamispäevakooli misjoniannetus, Samliku laagrikesus, Terve Elu Keskus või just see eesmärk, milleks soovid annetuse teha).

Vajuta nuppu edasi.

Järgmisel lehel täida oma pangakaardiandmed, loe läbi korduma kippuvad küsimused, nõustu nendega ja kinnita tehing. Pane tähele, et pangakaarditehingud tuleb kinnitada sinu internetipanga kaudu - seega pane valmis ka oma internetipanga paroolid.

Ja ongi tehtud. 

Pane tähele ka järgmist: 

* Igakuine makse toimub 10. (kümnendal) kuupäeval.

* Sõlmid püsilepingu, mida saad lepingut katkestada igal ajal, saates sellekohase soovi e-mailiga aadressile treasurer(ät)advent.ee, lisades oma nime. Püsimakseleping lõpetatakse koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul.

* Kui oled annetuse teinud eksikombel, siis on seda võimalik tagasi saada, saates kolme tööpäeva jooksul peale tehingu sooritamist e-maili aadressile treasurer(ät)advent.ee, lisades oma nime ja broneeringu kinnituse või pangakonto väljavõtte. Peale sooviavalduse saamist kontrollime tehingut ja tagastame summa esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem, kui 14 kalendripäeva jooksul. Peale kolme tööpäeva möödumist ei ole kahjuks võimalik tehtud annetust tagastada.

* Kaardimakse püsikorralduse sõlmimisel edastate oma kaardiandmed maksetehingute vahendajale, EveryPay AS-ile ning nende kaudu oma kaardi väljaandjale. Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit ei näe teie pangakaardi terviklikku numbrit, kehtivusaega ega CVC koodi.