Võru adventkiriku ehituse toetamine

Võru Adventkogudus on uuest kirikuhoonest juba pikka aega unistanud. Põhjusi on selleks ka küllaga. Oluliseimaks võib aga pidada seda, et praegune kirikuhoone on kogudusele väikeseks jäänud ning erinevateks koguduse tegevusteks pole enam aastaid piisavalt ruumi olnud.

Sel põhjusel sai ostetud vana kiriku vahetus läheduses asuv endine riigile kuulub hoone, aadressil Linda 1a, mis oma kolme korrusega annab kogudusele niivõrd vajalikud tegutsemisruumid. Esimesel korrusel hakkab olema saal, vähemalt 62 istekohaga. Samale korrusele jääb ka multifunktsionaalne väike saal, mida saab kasutada nii söögisaali kui ka seminaride või väiksemate koosolekute pidamiseks. Teisele korrusele tulevad laste- ning rajaleidjate toad, kontor ning pastori eluruumid.
Keldrikorrusele jäävad abiruumid ning saun.

Kiriku saal saab teiste Eesti adventkirikutega võrreldes olema unikaalne. Läbi kahe korruse lähevad pingiread aste astmelt allapoole, nagu kontserdisaalis, võimaldades külastajatel ees olevat hästi jälgida. Oleme alles oma teekonna alguses ning palume Sinu abi, et meie unistus teoks teha ja Võru kogudusele parem kasvulava pakkuda.

Loe Võru Adventkiriku ehitusest lähemalt

Pangalingi makse

PL - Võru kiriku ehituse toetuseks
                    €